Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radionadzieja.pl

Cenne i pożyteczne upominki otrzymała łomżyńska policja

Dwa samochody terenowe marki aro przekazał miejskim funkcjonariuszom komendant wojewódzki. Te pojazdy są kolejnymi po 3 oplach astra, które w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wzbogaciły zasoby łomżyńskiej komendy. Samochody zakupiono ze środków komendy głównej policji. Jak powiedział młodszy inspektor Adam Mularz komendant podlaskiej policji duża część wojewódzkiej puli pojazdów przypada właśnie Łomży.


Oprócz samochodów łomżyńska policja dostała też nowy komputer. Sprzęt zakupiło miasto z funduszu prewencji. Władze Łomży zapewniają, że nie będzie to ostatni taki upominek.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę