Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Kierownik w porcie rzecznym w Łomży

Główne zdjęcie
Port rzeczny w Łomży

Na budowę bulwarów nadnarwiańskim z portem rzecznym wydaliśmy ponad 16 milionów złotych, a teraz poszukiwany jest kierownik, który będzie tym zarządzał. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który formalnie zarządza zarówno nowym portem, mariną jak i całymi powstałymi „terenami sportowo – rekreacyjnymi” nad Narwią ogłosił konkurs na kierownika. Potencjalni kandydaci mają jeszcze tydzień na zgłoszenie się.

Do zadań kierownika, który swoją siedzibę będzie miał w porcie rzecznym nad Narwią, będzie należało kierowanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem powierzonego obiektu, zapewnienie bezpieczeństwa osób korzystających z jego infrastruktury oraz organizacja przedsięwzięć o charakterze sportowo – rekreacyjnym. Aby z tego wszystkiego się wywiązać -  zgodnie z wcześniej podawanymi informacjami - ma on mieć „do pomocy” co najmniej trzech podległych pracowników. 

Kierownik omnibus
Kandydat na „kierownika bulwarów” musi mieć wykształcenie wyższe – nie jest ważny kierunek, i może być sam licencjat. Powinien też mieć co najmniej pięcioletni staż pracy, a przede wszystkim specjalistyczną wiedzę z zakresu aż sześciu ustaw: o samorządzie gminnym, o pracownikach samorządowych, kodeks pracy, prawo zamówień publicznych, o państwowym ratownictwie medycznym i o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych oraz jednego rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy. 
Reszta jest już tylko mile widziana: doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym, posiadanie patentów sternika jachtowego lub motorowodnego oraz znajomość przepisów żeglugi śródlądowej.

Dodajmy, że bulwary z portem rzecznym nad Narwią oficjalnie mają zostać otwarte 1 maja 2013 roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę