Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Przez Łomżę do lepszego świata...

Główne zdjęcie
fot. Służba Celna

Czterech najprawdopodobniej obywateli Indii bez żadnych dokumentów zatrzymano w Łomży. Wszyscy byli pasażerami litewskiego samochodu, który w mieście do rutynowej kontroli zatrzymano podczas wspólnych działań Służby Celnej i Inspekcji Transportu Drogowego.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Litewski samochód jechał krajową 61. Podczas rutynowej kontroli okazało się, że czterej jego pasażerowie nie posiadają dokumentów, które mogłyby poświadczyć ich tożsamość i obywatelstwo. W celu zweryfikowania legalności ich pobytu w Polsce wezwano funkcjonariuszy Straży Granicznej. Okazało się, że cała czwórka to prawdopodobnie obywatele Indii nielegalnie przebywający na terenie naszego kraju. Mieszkańcy Indii zostali zatrzymani przez służby graniczne.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę