Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kwalifikacje wojskowe

Ponad 8,5 tys. 19-latków z naszego regionu stanie w najbliższym czasie przed komisją lekarską. Podczas niej poznają swoją kategorię zdolności do czynnej służby wojskowej. W poniedziałek (4.02) w całej Polsce rozpoczęła się obowiązkowa kwalifikacja wojskowa. W tym roku przystępują do niej mężczyźni urodzeni w 1994 roku oraz ci, którzy nie mogli tego zrobić w latach poprzednich.

Dodatkowo w tegorocznej kwalifikacji w naszym regionie będzie uczestniczyć blisko 300 kobiet - to głównie studentki lub absolwentki kierunków lekarskich, pielęgniarskich i weterynaryjnych.

Kwalifikacja wojskowa w 2009 roku zastąpiła obowiązkowy pobór do armii. Jej celem jest zebranie informacji o zdrowiu młodych ludzi pod kątem ich zdolności do ewentualnej służby w wojsku. Kwalifikacje wojskowe zakończą się 30 kwietnia. W całej Polsce obejmą 280 tysięcy osób.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę