Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Topielec w Narwi

Ciało 61-letniego mieszkańca Łomży wyłowiono w niedzielę z Narwi. Ciało pod lodem, około 150 m od plaży miejskiej, znalazł jeden ze spacerujących nad rzeką mieszkańców. Prawdopodobnie mężczyzna zginął, bo wszedł na kruchy lód. Dzień wcześniej rodzina 61-latka zgłosiła policji jego zaginięcie.

Przeprowadzone po wyłowieniu ciała z Narwi wstępne oględziny zwłok nie wskazują by do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie. Dlatego za prawdopodobną uznaje się wersję, że łomżanin wszedł na lód, który się pod nim załamał. Dokładne okoliczności śmieci 61-latka ustala policja.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę