Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Anna Jesień wśród najlepszych

Główne zdjęcie
Anna Jesień w towarzystwie Jerzego Michalaka prezesa „Prefbet Śniadowo” (po lewej) i Andrzeja Korytkowskiego, prezesa i trener LŁKS-u (po prawej)

Anna Jesień, niestety była już zawodniczka LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, zajęła czwarte miejsce w rankingu na najlepszych sportowców województwa podlaskiego 2012 roku. Ranking już po raz 17. ogłosiła Podlaska Rada Olimpijska. Za najlepszych sportowców ubiegłego roku w regionie uznano badmintonistom Hubala Białystok - Robert Mateusiak/ Nadia Zięba, którzy podczas Igrzysk w Londynie otarli się o strefę medalową.

Anna Jesień na uznanie zasłużyła dzięki dostaniu się do półfinału olimpijskiego biegi na  400 metrów przez płotki. W Londynie w biegu eliminacyjnym osiągnęła swój najlepszy czas w sezonie - 55,44 s. W półfinale pierwsza w historii zawodniczka Igrzysk Olimpijskich z łomżyńskiego zajęła siódme miejsce. Anna Jesień w Londynie pobiegła także w polskiej sztafecie 4x400 metrów. Niestety na początku grudnia ubiegłego roku Anna Jesień pożegnała się z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, w którego barwach biegała przez ostatnie trzy lata i oznajmiła, że kończy karierę sportową.
Trzeba dodać, że wraz z Anną Jesień  czwarte miejsce w rankingu na najlepszego sportowca województwa podlaskiego zajęła także kajakarka Sparty Augustów Edyta Dzieniszewska

Drugie miejsce zajął Kamil Kryński (Podlasie Białystok), podczas Igrzysk pobiegł m.in. w sztafecie 4x100 m, która ustanowiła rekord Polski - 38,31 s., ale biegł także w półfinale na 200 m.  Trzeci miejsce zajął kajakarz Marek Twardowski, który co prawda do Londynu się nie dostał ale zdobył srebrny medal na mistrzostwach Europy w jedynce na 500 metrów.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę