Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Mix electronics - na miarę marzeń i kieszeni

Pierwszy salon z nowoczesnym sprzętem RTV i AGD najlepszych na świecie marek otworzyła w Łomży sieć Mix electronics, która ma w Polsce już ponad 180 salonów. Dotąd najbliższy był w Ostrołęce, ale duże zainteresowanie klientów sprawiło, że Mix electronics otworzył podwoje salonu na rogu alei Legionów i Przykoszarowej w Łomży. Nareszcie! Kto przekroczy próg, ten się nie zawiedzie!

Pierwsze pozytywne zaskoczenie przeżyjemy zaraz po wejściu. Z zewnątrz zgrabna bryła nowoczesnego budynku wydaje się niewielka, tymczasem w środku to blisko 400 metrów powierzchni sprzedażowej. W jasnym i przestronnym wnętrzu logicznie i funkcjonalnie rozmieszczone stoiska i bloki regałów, do których można podejść 
z każdej strony. To wygodne i przyjazne dla Klienta rozwiązanie zachęca do bliższego zapoznania się z bogatą ofertą.
- Mamy wszystko, co podłącza się do gniazdka – zapewnia z uśmiechem Przemysław Łachacz, prowadzący salon Mix electronics w Łomży. - Telewizory, pralki, laptopy, suszarki, telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, chłodziarko-zamrażarki, odkurzacze i... 
I długo by można jeszcze wymieniać, ponieważ w ofercie salonu jest ponad 15 tysięcy produktów elektroniki użytkowej. Można je u nas obejrzeć i kupić od razu na miejscu albo wcześniej zapoznać się z pełnym asortymentem na stronie www.mixelectronics.pl, następnie zamówić przez internet i u nas odebrać wybrane produkty.
W wyborze na miejscu doradzi każdemu fachowy personel – wykwalifikowana kadra specjalistów z rozległą wiedzą 
i doświadczeniem w sprzedaży produktów RTV i AGD. Pracujący w tej branży od lat podpowiedzą nam, jak znaleźć sprzęt na miarę marzeń i potrzeb oraz kieszeni. Zaproponują najniższe ceny i najtańsze raty, bez zaświadczeń i dodatkowych kosztów. 
W praktyce wygląda to tak, że wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty i wyruszać na zakupy. Nic dziwnego, że salon zwrócił już uwagę nie tylko mieszkańców Łomży, poszukujących sprzętu wysokiej jakości w przystępnej cenie, ale także pobliskich miejscowości: Piątnicy, Śniadowa, Nowogrodu, Kolna czy Zambrowa.
- Niskie ceny mają niby wszyscy, lecz najniższe tylko my – twierdzi z przekonaniem Przemysław Łachacz. - A równie ważne jest, że sprzedajemy w naszym salonie tylko sprzęt markowy i to bardzo wysokiej jakości. Naprawdę, sprzęt RTV i AGD w tym salonie jest tak dobry, że jego gwarancję możemy wydłużyć nawet do pięciu lat.
Z czterech stron świata dojazd do łomżyńskiego salonu Mix electronics jest dogodny, a na auta klientów czekają miejsca parkingowe. Zresztą, można na rodzinne zakupy wybrać się także podczas spaceru w sobotę lub niedzielę, gdyż salon jest czynny od godziny 10. do 14. W dni powszednie zaprasza w godzinach 10. - 18. 

Warto tam zajrzeć, by spełnić marzenia!
Warto pamiętać adres:  Aleja Legionów 135 w Łomży 
tel. 664 951 689.


www.mixelectronics.pl

210618123923.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę