Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Z nożem na ciężarną

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Zamaskowany, w zaciągniętej na twarz kominiarce i z nożem w dłoni mężczyzna zaatakował idącą przy głównej ulic Miastkowa 30-letnią ciężarną kobietę. Mężczyzna grożąc nożem żądał pieniędzy. Kobieta dała mu 20 zł, które napastnik wziął i uciekł. Szybko ujęli go policjanci. Okazało się, że to 20-letni mieszkaniec Miastkowa. - Młodzieniec próbował wprowadzić w błąd funkcjonariusza podając fałszywe dane, gdy to nie przyniosło rezultatu zaatakował policjanta – opowiada Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży. Zatrzymany mężczyzna – jak podaje policja - był po spożyciu alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. Zamaskowany mężczyzna z nożem zaatakował ciężarną kobietę przy ul. Łomżyńskiej. Przerażona w obawie o swoje zdrowie wydała napastnikowi 20 zł z którymi ten uciekł. Skierowany na miejsce dzielnicowy z Miastkowa, w trakcie penetracji okolicy zauważył podejrzewanego. 
- W trakcie podjętej interwencji młodzieniec próbował wprowadzić w błąd funkcjonariusza podając fałszywe dane, gdy to nie przyniosło rezultatu zaatakował policjanta. Został jednak obezwładniony i zatrzymany przez policjanta – relacjonuje podinsp. Pilcicki. 
Okazało się, że zatrzymany, podejrzewany o dokonanie rozboju mężczyzna to 20-letni mieszkaniec tej miejscowości, który miał przy sobie nóż i kominiarkę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym, za rozbój z użyciem niebezpiecznego przedmiotu grozi sprawcy kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę