Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nawet 5 lat więzienia dla właściciela psa za śmiertelne pogryzienie

Mieszkaniec podłomżyńskiej wsi odpowie przed sądem za to, że jego pies śmiertelnie pogryzł sąsiada. Pogryzionemu nie udzielono pomocy i w wyniku wykrwawienia zmarł. Oskarżony chciał dobrowolnie poddać się karze. Przystał na to prokurator, jednak łomżyński sąd odmówił i wyznaczył już termin jego rozprawy.

Mieszkający w podłomżyńskich Starych Kupiskach Waldemar S. przyznał się zarówno do nieumyślnego spowodowania śmierci znajomego, z którym wcześniej spożywał alkohol, jak i do tego, że nie udzielił mu pomocy, po tym, jak jego pies dotkliwie pogryzł mężczyznę. Jak wyjaśnił oskarżony, zmarły Krzysztof W. opuścił teren jego posesji o własnych siłach i nic nie wskazywało, że wymaga pomocy medycznej.

Według kodeksu karnego zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci zagrożony jest karą do 5 lat, a nieudzielenie pomocy - 3 lat pozbawienia wolności.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę