Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Waldemar Matkowski naczelnik ratuszowego COI nie żyje

Główne zdjęcie
Waldemar Matkowski

W nocy zmarł Waldemar Matkowski (53 lata) naczelnik Centrum Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego. Funkcje objął w połowie 2011 roku, po wygraniu konkursu. Wówczas też przeprowadził się do Łomży z Gdyni gdzie wcześniej mieszkał. Ostatnio prezydent Łomży powołał go także na swojego pełnomocnika ds. nadzoru właścicielskiego.

Waldemar Aleksander Matkowski był jedną z kilku nowych osób, które pojawiły się na stanowiskach kierowniczych w łomżyńskim ratuszu po objęciu władzy w mieście przez prezydenta Mieczysława Czerniawskiego. Szczególnie mocno zaangażowany był w poszukiwanie inwestora, który w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego miałby przebudować dworzec PKS na nowoczesne Miejskie Centrum Handlowo-Komunikacyjne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę