Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Już planują wakacje: „Rowerem po marzenia”

Karolina Chaberek z Piątnicy i Łukasz Wyrzykowski z Łomży są studentami Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży i planują wakacje 2013 roku spędzić na rowerach. Marzą o tym, aby odwiedzić 13 krajów Europy, m.in., Niemcy, Francję, Hiszpanię, Włochy, Chorwację i Czechy. - Nasze zasoby finansowe nie pozwalają nam na zrealizowanie naszych marzeń – mówią i oferują ewentualnym sponsorom rowerowej wycieczki reklamowanie ich produktów w krajach Unii Europejskiej przez które planują przejeżdżać.

Karolina Chaberek
Karolina Chaberek
Łukasz Wyrzykowski
Łukasz Wyrzykowski

Dwójka studentów WSA  poznała się na rajdzie rowerowym do Orzysza. Mówią, że od tamtej pory odnaleźli w sobie przyjaciół, bratnie dusze i wspólną siłę, aby sięgać po  marzenia. Przygotowali autoprezentację swego duetu. Karolina: drobna, niska brunetka, stwarzająca pozory bezbronnej kobietki. To tylko pozory, bo od małego kochała sporty walki, które zaszczepił w niej ojciec. Dzięki niemu, od 11 lat z zaangażowaniem trenuje karate, a w wolnych chwilach przemierza polskie szlaki rowerowe. Z kolei Łukasz to wysoki brunet, zawsze dążący do celu. Nauczony przez życie zawsze walczyć o swoje i realizować marzenia, mimo rzucanych kłód pod nogi. To dzięki pasji rowerowej, poznaje świat i odnajduje sens w swoim życiu.
- Jesteśmy studentami pełnymi ambicji i chęci poznawania nowych kultur i krajów – piszą w liście do potencjalnych sponsorów. - Chcielibyśmy nawiązać współpracę z Państwa firmą poprzez rozpowszechnianie i reklamowanie waszych produktów w krajach Unii Europejskiej. W zamian za nasze poświęcenie oczekujemy pomocy z Państwa strony.
Karolina i Łukasz zamierzają fotorelację z wyprawy zamieszczać na blogu internetowym i portalach społecznościowych. Deklarują, że postarają się o jak  najczęstszą aktualizację zdjęć i filmów z podróży oraz reklamowanie firmy sponsora.
Kontakt do Karoliny Chaberek: karola_ch02@wp.pl, tel. kom. 516281714. Kontakt do Łukasza Wyrzykowskiego: wyrzykmaly@gmail.com, tel. kom. 798518561.

Opr. Mirosław R. Derewońko

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę