Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Okradał sklepy w Łomży. Już siedzi.

W ciągu dwóch tygodni okradł 9 sklepów w Łomży. 32-latek wchodził do sklepu niby na zakupy i kradł m.in. kawę, szampony, alkohol, markowe jeansy i pieniądze z kas fiskalnych. Łączna wartość zrabowanych towarów i pieniędzy sięgnęła około 14 tysięcy złotych. Złodziej wpadł w ręce policji. Okazało się to recydywista, który poszukiwany był przez policję do odbycia wymierzonej mu przez sąd kary więzienia za wcześniejsze kradzieże.

Podinsp. Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży informuje, że złodziej już został przewieziony do więzienia. Za styczniowe kradzieże w sklepach Łomży, ale nie tylko tu – bo w trakcie przesłuchania przyznał się także do okradzenia dwóch sklepów w Zambrowie - będzie odpowiadał w kolejnym procesie. 
- To 32-letni mężczyzna, teraz bez stałego miejsca zamieszkania, ale pochodzi z Łomży – mówi Pilcicki. - Pierwsze zgłoszenie o dokonanej przez niego kradzieży odebraliśmy 8 stycznia, ostatnie 24 stycznia tego roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę