Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

21-letnia Monika ciągle szuka „bliźniaka genetycznego”

Pisaliśmy o niej w połowie grudnia. U młodej mieszkanki Kolna przed rokiem lekarze zdiagnozowali ostrą białaczkę limfoblastyczną. Choć początkowo wydawało się, że z chorobą szybko wygra bo było dwudziestu potencjalnych dawców szpiku kostnego, po szczegółowych badaniach okazało się, że żaden z nich nie spełnił wymogów do przeszczepu. Niestety do tej pory nie udało się znaleźć „bliźniaka genetycznego”. – Dopóki oddycham, nie tracę nadziei – mówi Monika.Aby marzenia Moniki mogły się spełnić, potrzebuje tylko jednego – bliźniaka genetycznego. Być może to właśnie ktoś z Was będzie mógł pomóc Monice lub innemu choremu w walce z chorobą. 
Fundacja DKMS – Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska w przyszłą niedzielę (3 lutego) w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu przy ul. M. Konopnickiej 4, w godzinach od  11.00 do 16.00  zorganizuje „Dzień Dawcy dla Moniki i innych chorych”.

Można też wejść na stronę www.dkms.pl i zamówić pakiet rejestracyjny. To trwa zaledwie kilka minut, a może uratować komuś życie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę