Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Złodziejska szajka

Dwaj łomżanie - 27-letni mężczyzna oraz 15-letni chłopak - razem okradali domy i garaże. Według ustaleń policji w ciągu dwóch miesięcy swoim działaniem spowodowali straty oszacowane przez pokrzywdzonych na kwotę około 22 tysięcy złotych. Wreszcie wpadli w ręce policji i przyznali się... Młodszy złodziej będzie odpowiadał przed sądem dla nieletnich, starszego czeka normalny proces.

Pierwsze zgłoszenie dotyczące włamania do budynku mieszkalnego i gospodarczego, dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał pod koniec listopada. Do pomieszczeń sprawcy dostawali się poprzez wybicie szyb w oknie. Ich łupem padały przede wszystkim przewody instalacji elektrycznej, elektronarzędzia, walizki z kluczami, siłowniki, wiertarki i szlifierki. W ciągu dwóch miesięcy sprawcy swoim działaniem spowodowali straty oszacowane przez pokrzywdzonych na kwotę około 22 tysięcy złotych. Intensywna praca funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Łomży pozwoliła na ustalenie oraz zatrzymanie sprawców, którymi okazali się 15-latek i 27-letni mężczyzna. Przedstawiono im 3 zarzuty. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. 
Policjanci podają, że odzyskali mienie o wartości 10 tysięcy złotych.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę