Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Zatrzymany kolejny ze sprawców napadu

Policjanci z Łomży i Białegostoku zatrzymali kolejnego podejrzanego o rozbój na pracowniku stacji benzynowej w Jedwabnem. 24-letni mężczyzna w środę decyzją sądu na trzy miesiące trafił do aresztu.

 

Do zdarzenia doszło pod koniec września ubiegłego roku w Jedwabnem. Wtedy to w nocy dyżurny łomżyńskiej Policji został poinformowany o rozboju na pracowniku jednej z tamtejszych stacji paliw. Na miejsce natychmiast skierowane zostały policyjne patrole. Tam mundurowi zastali poturbowanego mężczyznę, który oświadczył, że nieznani sprawcy bijąc go kijem i kopiąc po całym ciele oraz grożąc przedmiotem przypominającym broń zmusili do wydania pieniędzy i uciekli. Pracownik z urazem głowy, klatki piersiowej i ogólnymi potłuczeniami ciała został przewieziony do szpitala. Właściciel stacji swoje straty oszacował na blisko 1600 złotych. Dzięki intensywnej i żmudnej pracy policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w miniony wtorek ustalili i zatrzymali kolejnego z podejrzanych o ten napad sprawców. 24-letni mężczyzna usłyszał już zarzut rozboju i w minioną środę decyzją sądu na trzy miesiące trafił do aresztu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę