Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Areszt za promile przed sądem

Za naruszenie powagi sądu - siedem dni w areszcie. Dwóch mieszkańców Łomży stawiło się w sądzie w Piszu. Mieli zeznawać jako świadkowie, ale nie było na to szans, bo obaj byli kompletnie pijani.

40-latek miał prawie 2,5 promila alkoholu, a jego 41-letni kolega - około 2 promili. Za naruszenie powagi sądu mężczyźni zostali ukarani siedmioma dniami pozbawienia wolności. Wprost z policyjnej celi trafią do Aresztu Śledczego w Szczytnie, gdzie spędzą najbliższy tydzień. (IAR, oprac. kjs)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę