Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Tekst płatny
OWES.jpg

Bezpłatne usługi dla organizacji pozarządowych w ramach projektu UE.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Łomży zaprasza do skorzystania z bezpłatnych usług. Organizacje Pozarządowe w tym stowarzyszenia, fundacje, kluby, spółdzielnie socjalne oraz osoby fizyczne z całego subregionu łomżyńskiego (powiat łomżyński, m.Łomża, moniecki, grajewski, kolneński, wysokomazowiecki) mogą skorzystać z BEZPŁATNYCH usług marketingowych, prawnych, doradczych, szkoleniowych a także księgowych.

UWAGA- Decyduje kolejność zgłoszeń- nie czekaj i zgłoś się już teraz. Wszelkie informacje na stronie www.owes.lomza.pl oraz w biurze projektu na Uczelni Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Łomży, p.308.

Zakres usług obejmuje :

I. Pakiet usług marketingowych poligraficznych

- marketingowe poligraficzne, wykonanie wizytówek, ulotek, plakatów, identyfikacji wizualnej instytucji

- marketingowe internetowe, wykonanie strony internetowej wg szablonu, (zakładki: o nas, aktualności, zakres działalności itp.),opłacenie domeny ,opłacenie hostingu strony (3 lata),zamieszczenie wizytówki firmowej na portalu projektu, sesja zdjęciowa

II. Pakiet usług księgowych

- usługi księgowe, (dla podmiotów, które nie prowadzą działalności gospodarczej),prowadzenie ksiąg rachunkowych przez okres max. 12 m-cy, sporządzanie polityki rachunkowości, sporządzanie Regulaminów związanych z kadrami PES

- usługi księgowe, (dla podmiotów, które prowadza działalność gospodarczą),usługi księgowe – PES z działalnością gospodarczą ,prowadzenie ksiąg rachunkowych przez okres max. 12mcy, sporządzenie rocznego sprawozdania finansowego, sporządzanie deklaracji podatkowych.

III. Pakiet Usług Prawnych

- usługi prawne ,opinie, porady, opracowanie dokumentów

IV. Pakiet usług Doradczych indywidualnych i grupowych dla osób fizycznych i Podmiotów

- doradztwo wg zapotrzebowania

Regulamin usług , formularze zgłoszeniowe są dostępne w biurze projektu Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Łomży ul. Krzywe Koło 9,p III pok. 308 lub na stronie internetowej OWES www.owes.lomza.pl

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę