Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zaginiony czterolatek

Główne zdjęcie
Zaginiony Rafał Jonathan Jabłecki (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem szukają zaginionego 4-letniego chłopca. Cztery miesiące temu został zabrany z miejsca zamieszkania przez ojca i jak podaje policja do chwili obecnej nie znane jest miejsce jego pobytu.

Zaginiony Rafał Jonathan Jabłecki syn Rafała i Monici Anez Pereira urodził się 24.11.2008r. w Nowym Jorku, ale ostatnio mieszkał we wsi Nowe Osipy w gminie Wysokie Mazowieckie. Jak podała policja w komunikacie w dniu 20.09.2012r. w godzinach południowych został zabrany z miejsca zamieszkania przez ojca i do chwili obecnej nie znane jest miejsce jego pobytu. 
Rysopis zaginionego: wzrost około 110 cm; waga około 25 kilogramów; sylwetka szczupła; włosy krótkie, faliste, kasztanowe; oczy ciemnobrązowe; twarz okrągła, cera śniada; uszy średnie, lekko odstające; nos mały, prostolinijny.
Znaki szczególne: naczyniak po lewej  stronie piersi, znamię tzw. myszka na prawej nodze powyżej kolana od strony zewnętrznej. 
Policja prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego chłopca lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerem telefonu 86 275-72-00, 275-72-12, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę