piątek, 22 lutego 2019 napisz DONOS@

Ponad 18 milionów na przebudowę ulic w Łomży

Zarząd Województwa postanowił dziś przyznać dotację na remont Szosy do Mężenina od Alei Legionów do granic miasta oraz na przebudowę dwóch odcinków ul. Sikorskiego od Wojska Polskiego do Nowogrodzkiej, oraz od Szosy Zambrowskiej do mostu Hubala wraz ze skrzyżowaniem z ul. Dworną. Przebudowa obejmie łącznie 2,82 km dróg, a całkowity koszt szacowany jest na ponad 30 mln zł, przy czym unijna dotacja z RPO ma wynieść 18,4 mln zł.

Fragment ul. Sikorskiego w stronę mostu Hubala
Fragment ul. Sikorskiego w stronę mostu Hubala

- Prace będą polegać nie tylko na wykonaniu nowych jezdni. Pojawią się też m.in. ścieżki rowerowe, chodniki, zatoki autobusowe i sygnalizacja świetlna – podaje Jan Kwasowski, rzecznik marszałka województwa dodając, że zakończenie realizacji inwestycji jest zaplanowane na koniec czerwca 2014 roku.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę