Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rury wodociągowe pękają z powodu mrozu

- Przed godziną siódmą rano nastąpiło pęknięcie poprzecznej rury wodociągowej, która prowadzi wodę do Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących oraz Bursy Szkolnej nr 1 przy ul. Mikołaja Kopernika – informuje Antoni Borawski, kierownik Zakładu Wodociągów MPWiK w Łomży. - Po niecałych czterech godzinach awarię usunęliśmy, ale zimą do pęknięć rur z powodu niskich temperatur dochodzi dość często.

Dzisiejsza awaria nie dotknęła uczniów Ekonomika i bursy z racji ferii zimowych. Nie ucierpieli także mieszkańcy bloku wielorodzinnego, równoległego do cmentarza, który połączenie sieci wodociągowej ma z drugiej strony. Ostatnio poważne uszkodzenie sieci miało miejsce w sobotę przy ul. Polowej 3, gdzie wody w kranach nie mieli mieszkańcy czterech bloków. Na szczęście, wodociągowcy z naprawą poradzili sobie równie sprawnie.

MRD

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę