Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Kilkuset mieszkańców Łomży bez ciepła

Po awarii na sieci ciepłowniczej przy ul. Ks. Anny Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży zapowiedziało odcięcie dopływu czynnika grzewczego do pięciu budynków położonych przy ul. Ks. Anny 2, 4, 6, 8, 10. Na razie nie wiadomo jak długo mieszkańcy tych bloków będą bez ciepła. - Aktualnie trwa ustalanie dokładnego miejsca i rozmiaru  awarii - podaje Ryszard Fiedorowicz z-ca prezesa MPEC sp. z o.o.

MPEC informuje, że na sieci ciepłowniczej przy ul. Ks. Anny nastąpiło rozszczelnienie rury ciepłowniczej. Dziś (21 stycznia) o godzinie 17.00 planowane jest wyłączenie dopływu czynnika grzewczego do budynków położonych przy ul. Ks. Anny 2, 4, 6, 8, 10.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę