Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bezpieczne Przedszkole

Drodzy Rodzice. Uchwałą Rady Pedagogicznej nr 5/2012/2013 z dnia 19.XII.2012 roku przyjęliśmy do realizacji Ogólnopolski Program dla Wychowania Przedszkolnego "BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE".

Program pozwoli na przekazanie dzieciom wiedzy i umiejętności mającej uchronić je w przyszłości przed niebezpieczeństwem i przygotować do rozważnego i mądrego udziału w dorosłym życiu. Jeżeli o bezpieczeństwie będziemy mówili przez cały okres pobytu dziecka w przedszkolu, przy współudziale Rodziców i środowiska, wówczas przedszkolak pójdzie bezpiecznie  do szkoły.
Serdecznie zachęcamy Rodziców do włączania się w realizację działań, o których będziemy Państwa informować na naszej stronie internetowej oraz na tablicach ogłoszeń w przedszkolu.

Agata Komorowska
nie, 20 stycznia 2013 19:50
Data ostatniej edycji: nie, 20 stycznia 2013 20:14:38

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę