Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Sami robimy kanapki

Są różne sposoby zachęcania dzieci do spożywania posiłków. Jednym ze sposobów jest pozwolenie dziecku na samodzielne przygotowanie posiłku oczywiście na miarę jego umiejętności.

Właśnie 9 stycznia 2013 roku przedszkolaki z "piątki" samodzielnie przygotowały sobie śniadanko. Cztero-, pięcio- i sześciolatki samodzielnie smarowały pieczywo i układały sobie na kanapce to co lubią. Do wyboru była wędlina, ser żółty, jajko, papryka, ogórek i sałata. Śniadanko palce lizać!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 19 stycznia 2013 12:30
Data ostatniej edycji: so, 19 stycznia 2013 12:52:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę