Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Dłuższy areszt dla podejrzaniej o zabójstwo dzieci

Beata Z. podejrzana o zabicie piątki swoich dzieci zostanie dłużej w areszcie tymczasowym. Sąd Okręgowy w Łomży przychylił się do wniosku prokuratury i przedłużył kobiecie areszt o kolejne trzy miesiące, do 27 kwietnia.

Jak tłumaczy rzecznik sądu, sędzia Jan Leszczewski, taka decyzja jest spowodowana przede wszystkim wysoką karą jaka grozi kobiecie. Poza tym Beata Z. w opinii sądu mogłaby np. nie stawiać się na wezwania, mataczyć, czy zmienić miejsce zamieszkania, co uniemożliwiłoby prowadzenie postępowania. Beata Z ma 42 lata i jest mieszkanką Hipolitowa koło Stawisk. Jest podejrzana o zabicie piątki swoich dzieci. Śledczy ustalają jakie są losy szóstego.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę