Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wojewoda chce nagrodzić najlepszych

Główne zdjęcie
Wojewoda podlaski Maciej Żywno

Maciej Żywno wojewoda podlaski zaprasza do udziału w kolejnej, edycji konkursu „Inicjatywa Społeczna Roku”. - Jest to okazja do promowania wyjątkowych pomysłów, jak też wspaniałych, niezwykłych ludzi, którzy robią wiele dobrego dla innych – przekonuje wojewoda, który jest pomysłodawcą i organizatorem konkursu.

- Poprzez konkurs pragnę uhonorować organizacje, które w 2012 roku realizowały inicjatywy na rzecz rozwoju społeczności lokalnej i które swoim zaangażowaniem dają wspaniały przykład innym – pisze wojewoda Żywno zachęcając do udziały w nim organizacje pozarządowe, które działają na rzecz społeczności lokalnej (gminy, powiatu, regionu). 
Do konkursu można zgłosić się poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie: www.wojewodapodlaski.pl. Prowadzony będzie w czterech blokach tematycznych: inicjatywy edukacyjne i sportowe, inicjatywy na rzecz kultury i dziedzictwa narodowego, inicjatywy z zakresu polityki społecznej i inicjatywy na rzecz ochrony środowiska
- Cieszę się, że „Inicjatywa Społeczna Roku” znalazła już swoje miejsce w kalendarzu ważnych wydarzeń w regionie – mówi Maciej Żywno dodając, że konkurs służy nie tylko kształtowaniu zasad współżycia społecznego, ale przyczynia się również do społecznej integracji i bez wątpienia zachęca do działania.

Termin składania zgłoszeń do konkursu Inicjatywa Społeczna Roku 2012 upływa 22 marca 2013 roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę