Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Tesco zatrudni ponad 100 osób! Trwa rekrutacja

Rozpoczęła się rekrutacja pracowników do nowego hipermarketu Tesco Extra, który ma działać w Galerii Veneda w Łomży. - Na obsadzenie czeka około 110 etatów - podaje firma zapowiadając, że otwarcie sklepu planowane jest w marcu.

Kogo poszukuje Tesco? Na zainteresowanych czekają m.in. stanowiska pracownika lad, działu warzywa i owoce, zmiany nocnej i wiele innych. Tesco poszukuje także doświadczonych handlowców, m.in. kierownika tekstyliów, działu chemia i AGD. Ale na pracę w nowym sklepie mają również osoby bez doświadczenia w handlu.
- Wcześniejsze rekrutacje pokazują, iż w wybranych lokalizacjach nawet 40% nowych pracowników Tesco to osoby, które przez długi czas pozostawały bez pracy - podaje firma w przesłąnym nam komunikacie. 
Tesco poszukuje zarówno osób młodych, które dopiero rozpoczynają swoją karierę, jak i tych, którym do emerytury pozostało jeszcze tylko kilka lat. Sprawa kierunkowego wykształcenia jest drugoplanowa.
- Liczy się przede wszystkim osoba kandydata – mówi Michał Sikora z biura prasowego Tesco Polska. - Najważniejsze kryteria, które decydują o przyjęciu to zaangażowanie i sumienność, a nie – przykładowo – wiek kandydata. Dzięki sprawdzonemu, szerokiemu systemowi szkoleń, pracownicy szybko uzupełnią wiedzę i pozyskują wszelkie niezbędne umiejętności – dodaje Sikora.
Tesco zatrudnia swoich pracowników na podstawie umów o pracę, a druga umowa po okresie próbnym jest już umową na czas nieokreślony. Firma zapewnia, że zapewnia swoim pracownikom także atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych.
Centrum Rekrutacyjne Tesco mieści się przy ulicy Szkolnej 2a w Łomży i otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Składając aplikacje warto zabrać ze sobą CV oraz list motywacyjny.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę