Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

IQSERWIS otworzył Salon Netii w Łomży

Łomżyńska spółka IQSERWIS znana jest z tego, że świadczy nowoczesne usługi telekomunikacyjne, marketingowe i call centerowe. IQSERWIS niedawno świętował swoje pięciolecie, a jednym z prowadzonych przez spółkę projektów jest sprzedaż usług Netii, czyli taniego dostępu do telefonii, telewizji i Internetu klientom indywidualnym i biznesowym.

Salon Netii
Salon Netii
Salon Netii
Salon Netii

W szósty rok dynamicznego rozwoju IQSERWIS wchodzi ze stabilnym 70-osobowym zespołem pracowników, salonami sprzedaży usług Netia w Łomży i Białymstoku oraz ambitnymi planami na rok 2013. Spółka otworzy wkrótce salony w Suwałkach i Warszawie, zatrudni nowych pracowników, w tym osoby niepełnosprawne, i nadal będzie wspierać ambitnych studentów z ubogich rodzin.
Pomysłodawcami udanego przedsięwzięcia są łomżyńscy przedsiębiorcy. Początkowo zatrudniali zaledwie sześć osób, lecz już po pięciu latach rozwijania firmy pewną pracę w IQSERWIS ma 50 profesjonalnych doradców telefonicznych, natomiast w dziale administracji i logistyki kolejnych 20 osób. Prezes zarządu spółki Jan Tomasz Karwowski za największy sukces uważa właśnie stworzenie aż tylu miejsc pracy. I to sukces nie tylko swój, ale całego zespołu.
- W całej Polsce, nie tylko w Łomży, dokuczliwe jest bezrobocie, dlatego naszą misją stało się realizować model biznesowy spółki w taki sposób, aby miała ludzki wymiar – wyjaśnia prezes IQSERWIS. - Jesteśmy firmą przyjazną pracownikom i dbającą o ich rozwój zawodowy, potrzeby indywidualne i integrację w zespole.
Inwestycja w wykwalifikowany personel przynosi efekty w postaci tysięcy zadowolonych klientów. Ma to swój symboliczny wymiar w postaci dziesiątków certyfikatów i podziękowań, które wiszą na ścianach w oddziale IQSERWIS przy al. Legionów 40 w Łomży.
- Netia inwestuje w infrastrukturę łomżyńską, dzięki czemu otworzyliśmy nowoczesny salon przy al. Piłsudskiego 93, oraz w podlaską, bo w Białymstoku także prowadzimy salon usług telekomunikacyjnych przy ulicy dr Ireny Białówny 4 lokal 11 – konstatuje z zadowoleniem prezes IQSERWIS.
- Jako jedyni proponujemy w Łomży Internet z błyskawiczną prędkością do 100 megabitów na sekundę w bardzo przystępnej cenie – dodaje Marcin Kurkowski, menedżer IQSERWIS. - Do tego mamy w ofercie telewizję z bardzo szerokim i różnorodnym asortymentem kanałów tematycznych. 
- W odróżnieniu od innych operatorów telekomunikacyjnych, dajemy w użytkowanie Netia Spot – zachęca prezes IQSERWIS Jan T. Karwowski. - To elektroniczne „serce” domu, rozwiązanie z najnowszymi technologiami XXI wieku. Intensywnie rozwijamy także własny dział IT, w którym zatrudnimy informatyków, a już wkrótce chcemy umocnić współpracę z łomżyńskimi uczelniami i zatrudniać ich najlepszych absolwentów. Mamy cel: przy współpracy z firmą Netia zbudować własną markę IQFON, a przy tym stworzyć nowe miejsca pracy i zaoferować klientom rewelacyjny produkt.

Zapraszamy do odwiedzin Salonu i zapoznania się z ofertą przygotowaną specjalnie dla mieszkańców Łomży.

Salon Netia
Łomża, al. Piłsudskiego 93
(ciąg handlowy przy Alkoholach Świata)
tel. 864 774 060

beata_dabrowska@netia.pl

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę