Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Coraz więcej chorych na grypę

W Podlaskiem wciąż wzrasta liczna zachorowań na grypę. W ostatnim tygodniu zanotowano prawie 10 tysięcy przypadków - więcej niż tydzień wcześniej. Jednak - jak nas poinformowano w Sanepidzie - pocieszające jest to, że przebieg choroby jest stosunkowo łagodny, niespełna pół procent osób wymagało leczenia szpitalnego. U 19 chorych wykryto wirus typu AH1N1 - tzw. świńskiej grypy.

Od początku sezonu grypowego w województwie podlaskim zanotowano około 33 tysięcy przypadków zachorowań. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w drugim tygodniu stycznia w całym kraju stwierdzono dwukrotnie więcej przypadków grypy niż w pierwszym.

Epidemiolodzy przypominają, że najbardziej zagrożeni są uczniowie, studenci, pracownicy supermarketów czy galerii handlowych, bo najłatwiej o zakażenie jest w dużych skupiskach ludzkich.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę