Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Zakupy bez pieniędzy...

62-letni mieszkaniec Łomży usiłował okraść jeden z największych samoobsługowych sklepów w mieście. Mężczyzna robiąc zakupy włożył do torby m.in. wołowinę, kawę, butelkę śliwowicy i butelkę Brendy, po czym przeszedł przez linię kas kierując się do wyjścia. Ze sklepu nie zdążył jednak wyjść bo został zatrzymany przez pracownika ochrony.

Do zatrzymania mężczyzny doszło wczoraj około godziny 16.45. Chwilę później wezwano na miejsce policję. Okazało się, że mężczyzna w torbie miał nieopłacone twory na kwotę 268 zł i 54 gr. To istotne, bo jak odkreśla Izabela Białomyzy z KMP w Łomży jeśli wartość skradzionych rzeczy przekracza 250 zł czyn traktowany jest już jak przestępstwo, a do tej kwoty jako wykroczenie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę