Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

WOŚP w regionie

Główne zdjęcie
Zbójna

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży był bardzo skromny, ale już w okolicznych miastach, a nawet wsiach działo się bardzo dużo. W Kolnie choć formalnie sztabu nie było WOŚP zagrała pod skrzydłami sztabu łomżyńskiego, ale głośno i z wielkim rozmachem. Niewiele mniej działo się w znacznie mniejszej Zbójnej, gdzie wielkoorkiestrowy sztab od lat tworzy się w Gminnym Ośrodku Kultury. Tu WOŚP zyskała 22 989,99zł. Z samych puszek z którymi "na wieś" ruszyło 78 wolontariuszy wysypano 19 391 zł.

230804070022.gif
Foto: Zbójna
Foto: Łomża
Foto: Łomża
Foto: Łomża
Foto: Łomża
Foto: Łomża
Foto: Kolno
Foto: Kolno
Foto: Kolno
Foto: Kolno
Foto: Kolno
Foto: Kolno
Foto: Zbójna
Foto: Zbójna
Foto: Zbójna

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę