Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Małoletni z marihuaną

Trzech młodych chłopaków – w wieku 14, 15 i 16 lat, którzy mieli, lub zajmowali się rozprowadzaniem narkotyków zatrzymali łomżyńscy policjanci. To mieszkańcy Łomży, ale także gminy Łomża i Piątnica. Najwięcej zarzutów usłyszał 15-latek. Przyznał się, że od końca listopada miał 27 gramów marihuany, ale także do tego, że 8 gramów narkotyku sprzedał, a 5 gramów bezpłatnie udzielił innym małoletnim.

Jak podaje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży trzej nieletni zostali zatrzymani w ramach jednej akcji w piątek i sobotę. W trakcie zatrzymania dwóch z nich miało przy sobie środki odurzające. U 16-latka znaleziono 2 gramy, a 14-latka ponad 1 gram marihuany. Ten najstarszy z zatrzymanych chłopców przyznał się jedynie do posiadania  narkotyków. W sumie miał końca grudnia miał mieć 4 gramy marihuany. Najmłodszy z „szajki” poza posiadaniem przyznał się także do kilkukrotnego udzielenia 5 gramów narkotyku innym małoletnim. 
Cała trójka z marihuany będzie tłumaczyła się przed sądem dla nieletnich.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę