Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Lekkoatleci LKS Narew - Kurpiewski Łomża rozpoczęli sezon halowy

Podczas rozgrywanego w sobotę w Białymstoku halowego mitingu lekkoatletycznego bardzo dobre wyniki uzyskali szczególnie skoczkowie wzwyż klubu LKS Narew - Kurpiewski Łomża. - Dominik Darmofał skacząc na wysokości 200 cm ustanowił swój halowy rekord życiowy, tylko nieznacznie niżej - 195 cm i także rekord życiowy - uzyskał Antoni Górski. Trzeci zawodnik klubu, obdarzony najlepszymi warunkami fizycznymi (197 cm wzrostu), Krystian Karwowski zaliczył wysokość 180 cm – podaje trener Jan Kotowski.

W konkursie skoku wzwyż kobiet przynależność do ścisłej czołówki naszego kraju w juniorkach młodszych potwierdziła Klaudia Brodowska z wynikiem 165 cm (r.ż w hali). Żaneta Gajewska pokonała poprzeczkę na wysokości 150 cm. Na szczególne wyróżnienie zasługuję uczennica VI kl. SP Nr.5 w Łomży Izabela Lipińska która pokonała wysokość 150 cm i bardzo minimalnie musnęła poprzeczkę zawieszoną na wysokości 155 cm. Iza to jedyna zawodniczka z Łomży, która w 2012 w Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi zdobyła medal. 

Pozostałe wyniki: Katarzyna Modzelewska skok w dal - 5.40m, Wioleta Górska - kula 11.89m, Damian Kulęgowski 60m - 7.50s i w dal 6.37m, Grzegorz Chmielewski skok w dal - 6.04m. 

Jak podkreśla trener Jan Kotowski piątka zawodników klubu przygotowuje się do Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które w dniach 24-27 stycznia odbędą się w Spale.  Z LKS Narew - Kurpiewski Łomża prawo startu i udziału w zawodach zdobyli: Darmofał, Górski i Brodowska w skoku wzwyż oraz Modzelewska w skoku w dal i Górska w pchnięciu kulą.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę