Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Skończyło się na złamanym nosie

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Tylko niegroźnych dla życia obrażeń doznali pasażerowie renault, który wczoraj uderzył w drzewo w Kramkowie pod Wizną. Z trzech osób przewiezionych do szpitala jedne jeszcze wczoraj została zwolniona do domu. Dwie osoby, które lekarze pozostawili w szpitalu, doznały ogólnych obrażeń. Jedna z nich ma złamany nos, u drugiej podejrzewano wstrząśnienie mózgu.

Według policji do wypadku doszło bo kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Samochód wpadł w poślizg, a 37-latek utracił nad nim panowanie, po czym renault master uderzył przodem w rosnące na prawym poboczu drzewo. Dodajmy, że on sam z wypadku wyszedł bez żadnych obrażeń.

Foto: fot. KMP Łomża
Foto: fot. KMP Łomża
Foto: fot. KMP Łomża

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę