Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Od prywatyzacji za Kiełczewskiego Matkowski

Główne zdjęcie
Waldemar Matkowski

Waldemar Matkowski, naczelnik Centrum Obsługi Inwestora w Urzędzie Miejskim w Łomży, został nowym pełnomocnika prezydenta Łomży do spraw Nadzoru Właścicielskiego. Zastąpił na tym stanowisku Andrzej Kiełczewskiego, byłego już naczelnika Wydział Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych, który został prezesem tworzonej nowej miejskiej spółki Park Przemysłowy Łomża. Wśród zadań prezydenckiego pełnomocnika jest m.in. „przygotowywanie całości spraw związanych z (…) zbyciem przez Miasto udziałów / akcji w spółkach prawa handlowego”.

Przypomnijmy prezydent Mieczysław Czerniawski swojego do spraw Nadzoru Właścicielskiego powołał w lutym ubiegłego roku, tuż przed ujawnieniem planów „ewentualnej” prywatyzacji  Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży. 
- 31 grudnia 2012 r. Prezydent Łomży podpisał zarządzenia odwołujące Andrzej Kiełczewskiego z funkcji Pełnomocnika Prezydenta Miasta Łomży do spraw Nadzoru Właścicielskiego i nowym Pełnomocnikiem ustanowił Waldemara Matkowskiego, będącego naczelnikiem Centrum Obsługi Inwestora w Urzędzie Miejskim w Łomży – podał Łukasz Czech z ratusza.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę