Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Halę targową czas budować

Główne zdjęcie
fot. UM Łomża

Ratusz przekazał plac budowy pod nową halę na targowisku miejskim. Halę, wraz z wiatą ma wybudować suwalska firma MASBUD INVEST. Jej oferta była najtańsza w ogłoszonym pod koniec listopada przetargu. Cenna brutto wynosi 8 milionów 286 tysięcy i jeden grosz. Zgodnie z umową ma na to czas do końca października. - I dziś przekazując plac budowy zapowiedziałem prezesowi firmy, że nie wyobrażam sobie żadnej możliwości aby aneksem przedłużyć termin jej realizacji – mówił prezydent Mieczysław Czerniawski.

Hala targowa, która ma stanąć na terenie miejskiego targowiska obok dworca PKS, ma mieć około 100 metrów długości i blisko 30 szerokości. W budynku ma być 86. pawilonów „na wynajem” dla handlu i usług, wraz z zapleczem sanitarnohigienicznym i pomieszczeniami technicznymi do obsługi obiektu oraz pomieszczenia administracyjne Straży Miejskiej i Administratora hali. Jednocześnie wybudowana ma być przylegająca do hali wiata o długości ponad 70 metronów pod którą docelowo miałby być prowadzony m.in. handel warzywami bezpośrednio z samochodów.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę