Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Stłuczka na dwóch gazach

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

24-latek wyjeżdżając oplem z parkingu, sprzed sali dyskotekowej uszkodził aż cztery zaparkowane tam samochody. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Okazuje się, że nie tylko ten pijany kierowca miał tupet i pecha. „Po kielichu” jechał także 34-letni kierowca suzuki, który wjechał w poloneza.

Obie kolizje wydarzyły się w weekend na terenie powiatu wysokomazowieckiego. Pierwsza w sobotę przed południem, w miejscowości Winna Poświętna. Zgłaszający zdarzenie policji 76-letni mężczyzna twierdził, że jechał polonezem, gdy w kierowane przez niego auto uderzył inny samochód, którego kierowca nie zatrzymał się i odjechał. 76-latek nie był w stanie podać numerów rejestracyjnych ani marki pojazdu sprawcy kolizji. Policjanci jednak już po kilkudziesięciu minutach ustalili samochód oraz dane personalne kierowcy, który spowodował zgłaszane zdarzenie. Okazał się nim 34-letni mężczyzna, mieszkaniec jednej z pobliskiej wsi. Przyznał się policjantom, że jadąc suzuki w miejscowości Winna Poświstna uderzył w poloneza, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia, gdyż jak twierdził „był po kielichu”. Mundurowi zbadali jego stan trzeźwości. Alkomat wykazał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 
Do drugiego zdarzenia doszło wczoraj, po północy w miejscowości Wnory Wiechy. 24-latek wyjeżdżając oplem z parkingu, sprzed sali dyskotekowej uszkodził aż cztery zaparkowane tam samochody. Został zatrzymany przez wysokomazowieckich policjantów. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Teraz obaj nieodpowiedzialni kierowcy za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę