Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Co trzeci wyjazd do pożarów

Grudzień był najcięższym miesiącem pracy dla łomżyńskich strażaków w całym ubiegłym roku. W minionym miesiącu w Łomży i na terenie okolicznych gmin odnotowano 25 pożarów aż 211 tzw. miejscowych zagrożeń do których wysyłane były wozy strażackie. Przez cały 2012 rok pożarów było 472, a miejscowych zagrożeń 871. Statystycznie na pomoc strażacy wjeżdżali co 6 godzin i 20 minut.

Tradycyjnie najwięcej zdarzeń strażacy w ubiegły roku notowali w Łomży. Na terenie miasta paliło się 203 razy, a tzw. miejscowych zagrożeń było 234. Na drugim miejscu w tej statystyce jest gmina Piątnica, na terenie której w ciągu roku odnotowano 62 pożary i aż 286 – najwięcej w całym regionie - miejscowych zagrożeń. 
Zarówno pożary jak i inne zdarzenia były małe i miły lokalnych charakter. Tylko jeden ubiegłoroczny pożar strażacy określili jako duży.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę