Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bal Noworoczny

Już 10 stycznia 2013r po śniadaniu w naszym przedszkolu odbędzie się Bal Noworoczny i spotkanie z Mikołajem. Tego dnia przyprowadzamy dzieci najpóźniej do śniadania ponieważ pamiątkowe zdjęcia będą robiene przed rozpoczęciem zabawy. Prosimy Rodziców o ubranie dzieci w stroje karnawalowe. Chetni do zabawy Rodzice mogą również włożyć stroje według własnego pomysłu. Informujemy równiez, że przedszkole dysponuje strojami dla dzieci do wypożyczenia w cenie 10 zł.

Agata Komorowska
nie, 06 stycznia 2013 15:24
Data ostatniej edycji: nie, 06 stycznia 2013 15:50:48

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę