Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Prezes Lipski mówi, że nie fałszuje rzeczywistości i domaga się przeprosin

W odniesieniu do artykułu „Boju o śmieci(?) ciąg dalszy, czyli - według ŁSM - „propaganda prezesa Lipskiego ze śmieciami w tle” zapytuję Prezesa Zarządu ŁSM Pana Jerzego Brodziuka i pozostałych członków Zarządu, w którym miejscu posunąłem się do „fałszowania rzeczywistości i wprowadzania w błąd czytelnika, co do rzeczywistych opłat czynszowych w Perspektywie i w ŁSM”?

W swoim artykule z dnia 3.01.2013r. skierowanym do portalu 4lomza.pl podałem, że eksploatacja bieżąca w największej łomżyńskiej spółdzielni mieszkaniowej wynosi 2,65 zł/m2. Powyższe dane otrzymali mieszkańcy ŁSM przy wprowadzonej podwyżce z dniem 01.04.2012r. Jako dowód w załączeniu przesyłam xero tego dokumentu. 
Domagam się od Prezesa Zarządu ŁSM i pozostałych członków Zarządu, aby za użyte przez nich stwierdzenie „posuwa się jednak do fałszowania rzeczywistości i wprowadza w błąd czytelnika, co do rzeczywistych opłat czynszowych w Perspektywie i w ŁSM”, które narusza moje dobre imię jako prezesa Zarządu i radnego Rady Miasta, aby przeprosili mnie na tym portalu internetowym.

Dodatkowo informuję, że Rada Miejska nie zajmowała się jeszcze wysokością stawek za wywóz nieczystości. Stawka, o której dyskutuje się w mieście wynikała z prac powołanego zespołu.
W wyniku dyskusji opartej o materiały przygotowane przez zespół powołany przez Prezydenta Miasta, opinie płynące od mieszkańców i wyliczenia przedstawiane przez m.in.: ŁSM, Pana Macieja Głaza - radnego Rady Miasta i stanowisko Zarządu SM „Perspektywa” będą przedmiotem analiz radnych. Wówczas to podjęta zostanie decyzja o wysokości stawki i sposobie naliczania opłat.

Prezes Zarządu SM „Perspektywa” w Łomży
V-ce Przewodniczący Rady Miejskiej
Zbigniew Lipski

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę