Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijany schował się na przyczepie

Kompletnie pijany 28-latek wjechał polonezem w tył chevroleta, po czym porzucając samochód wraz z pasażerem uciekli z miejsca zdarzenia. Niestety wypity alkohol sprawił, że daleko uciec nie mogli. Wezwani na miejsce kolizji policjanci już po chwil znaleźli w przyległym rowie 32-letniego pasażera, a w przyczepie ciągnikowej, stającej na pobliskiej posesji także 28-letniego sprawcę kolizji.

Do zdarzenia doszło wczoraj, po godzinie 21.00 na ulicy Kopernika w Grajewie. Po odnalezieniu obu uciekinierów wyszło na jaw dlaczego doszło do kolizji. Obaj panowie z poloneza byli pijani. Badanie wskazało, że mieli po ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 28-latek trafił do aresztu. Za spowodowanie kolizji, ucieczkę z miejsca zdarzenia, a także za kierowanie pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę