Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Potrącenie po sylwestrze. Jedna z 18-latek w śpiączce

Główne zdjęcie
Pijany kierowca tego opla potrącił dwie młode dziewczyny (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Dwie młode dziewczyny wracające z sylwestrowej zabawy zostały potrącone przez pijanego kierowcę. Do wypadku doszło około godziny 4.05 w Rakowie Boginie pod Piątnicą. Dwie osiemnastolatki, przy czym jedna to mieszkanka Łomży, druga Zawad z obrażeniami trafiły do szpitala. Pijany kierowca, który je potrącił miał 31 lat i 1,7 promila alkoholu w organizmie. Choć jeszcze rano policjanci podawali, że życiu rannych 18-latek nie zagraża niebezpieczeństwo, okazuje się jednak, że jedna z niż od chwili wypadku jest w śpiączce, a jej stan jest bardzo ciężki.

Pijany kierowca tego opla potrącił dwie młode dziewczyny (fot. podlaska.policja.gov.pl)
Pijany kierowca tego opla potrącił dwie młode dziewczyny (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Pijany mężczyzna jechał oplem kadetem. Jak podaje podinsp. Krzysztof Pilcicki to mieszkaniec Łomży, który stracił panowanie nad samochodem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w idące nim dwie młode dziewczyny. Mimo pierwszych informacji, które wskazywały, że obrażenia rannych 18-latek nie stanowiły zagrożenia dla ich życia, okazuje się, że stan przynajmniej jednej z nich jest bardzo ciężki. 
- Dziewczyna od chwili wypadku jest w śpiączce i przebywa na oddziale intensywnej opieki -   potwierdza nasze informacje podinsp. Krzysztof Pilcicki. 
Druga z rannych 18-latek też doznała poważnych obrażeń. Miała m.in. otwarte złamanie podudzia i złamany obojczyk. 

Do kolejnego potrącenia pieszego doszło dziś rano na ul. Zawadzkiej. 46-letni kierowca Volkswagena Passata potrącił 35-latkę przechodzącą po przejściu dla pieszych w okolicy ul. Mazowieckiej. Kobieta z urazem głowy trafiła do szpitala. 

Dziś rano policjanci z Łomży zorganizowali akcję trzeźwy poranek. I okazało się, że faktycznie był trzeźwy. Z trzystu skontrolowanych kierowców nikt nie był pijany.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę