Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Karetka pogotowia zderzyła się z łosiem

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Karetka pogotowia jadąc do chorego zderzyła się z łosiem. Na szczęście załodze medycznej nic się nie stało. Zwierzę natomiast padło na miejscu.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Jak podaje policja do wypadku doszło dzisiaj rano, kilka minut po godzinie 8:00 w miejscowości Brok. Karetka pogotowia jechała od strony Wysokiego Mazowieckiego, gdy w pewnym momencie z pobliskiego lasu wprost pod koła pojazdu wbiegł łoś. W wyniku zderzenia z samochodem zwierzę padło na miejscu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę