Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kolejne włamanie do „Solidarności”

Główne zdjęcie
Zniszczone drzwi, przez które weszli złodzieje

Już po raz drugi w tym miesiącu włamano się do biura łomżyńskiej Solidarności. Kilka pomieszczeń w budynku przy ulicy Dwornej zostało splądrowanych i okradzionych. Złodzieje, podobnie jak poprzednim razem - w nocy z 5 na 6 grudnia - do budynku dostali się wyłamując panel w metalowych drzwiach wejściowych. - Tym razem bałagan jest mniejszy niż poprzednio – mówi Henryk Piekarski, szef miejskiej Solidarności, dodając, że jeszcze nie wszystkie straty podliczono. - Na pewno będziemy musieli wymienić pięć zniszczonych drzwi.

O tym, że pomieszczenia łomżyńskiej Solidarności zostały okradzione policję poinformowali pracownicy, którzy rano przyszli do pracy. Na razie nie wiadomo jak wielkie są straty. Podinsp. Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży mówi, że splądrowano pięć pomieszczeń. Na miejscu trwają policyjne czynności. 
- Skradziono nowy monitor z wydziału oświaty – mówi Piekarski. - Będziemy musieli wymienić pięć zniszczonych drzwi i zamki, które zostały wyłamane.

Przypomnijmy poprzednim razem złodzieje, którzy włamali się do budynku Solidarności zdemolowali i okradli kilka pomieszczeń. Straty szacowane były na ponad 4000 złotych. Wówczas jednak złodzieje, nie zabrali wszystkich łupów.  Na korytarzu były ułożone różnego rodzaju urządzenia elektroniczne naszykowane do wyniesienia, ale z jakichś powodów ich nie zabrano.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę