Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomżanie w Sylwestrową Moc Przebojów Polsatu

Jula – muzyczne odkrycie mijającego roku z Łomży – będzie jedną z gwiazd dzisiejszej Sylwestrowej Mocy Przebojów na placu Konstytucji w Warszawie, którą na żywo transmitować będzie telewizja Polsat. Jula wystąpi wraz z łomżyńskimi tancerzami hip hop B.K.Team ze Studia Tańca B.K.Step działającego przy Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Jest to pierwsza tego typu współpraca zarówno dla młodej artystki jak i samego zespołu.

Łomżyńscy tancerze podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpią w składzie: Marek Kisiel, Adrianna Rajkowska, Krystian Pieloch, Marta Lipińska, Aleksandra Dłużniewska i Anna Dąbrowska.
Sylwestrowa Moc Przebojów na placu Konstytucji w Warszawie, oraz na antenie Polsatu trwać będzie blisko 6 godzin.  Oprócz łomżan na scenie wystąpią takie gwiazdy jak Kora, Ewa Farna, Afromental, Enej, Honey, Volver, Weekend, Big Cyc i wiele wiele innych.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę