Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Szansa na dodatkowe miejsca parkingowe

Władze Łomży zastanawiają się nad zwiększeniem liczby miejsc parkingowych na Starym Rynku. Po przebudowie wyłączone z ruchu zostały dwie wewnętrzne uliczki, przez co zlikwidowanych zostało kilkadziesiąt takich miejsc. Przedsiębiorcy, którzy mają sklepy rejonie Starego Rynku narzekają na mniejszą liczbę klientów. Jak tłumaczą - przez problemy z parkowaniem.

Jak informuje Łukasz Czech z biura prasowego Urzędu Miasta w Łomży, przedsiębiorcy zwrócili się do prezydenta miasta z propozycją udostępnienia mieszkańcom parkingu przy hali targowej, na którym obecnie parkować mogą tylko samochody straży miejskiej i handlowcy.

Udostępnienie tego terenu pozwoliłoby na stworzenie ponad 20 dodatkowych miejsc do parkowania.

Jak dodaje Łukasz Czech, władze miasta przeanalizują pomysł. Pod uwagę trzeba wziąć jednak wiele czynników - choćby ogródki gastronomiczne, które latem są ustawione na tym terenie.

Prezydent Łomży decyzję w tej sprawie podejmie najprawdopodobniej w styczniu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę