Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

To już koniec... Słońce będzie świeciło tylko 7 godzin i 42 minuty

Dokładnie o godzinie 12.12 naszego czasu słońce przejdzie ze znaku Strzelca w znak Koziorożca. 21 grudnia dzień będzie trwał tylko 7 godzin i 42 minuty. To już koniec astronomicznej jesieni i początek astronomicznej zimy.

„Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. W związku z początkiem  astronomicznej zimy kolejne dni będą już stopniowo coraz dłuższe. 
Zima astronomiczna potrwa do momentu równonocy wiosennej, to jest 20 marca 2012 roku, kiedy o godzinie 12:02 zmieni ją astronomiczna wiosna.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę