Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Problemy z terapią dzieci z autyzmem w Łomży

Adaś Klekner z Łomży ma dwa i pół roku i stwierdzony autyzm. Jego mama - Aleksandra - dowiedziała się, że chłopiec powinien być rehabilitowany. Szukając pomocy trafiła do Ośrodka Rehabilitacyjnego Caritas Diecezji Łomżyńskiej p.w. Świętego Rocha. Usłyszała, że jej synek może być przyjęty za dwa, dwa i pół roku, bo NFZ kontraktuje zbyt mało usług. Teraz na przyjęcie do tego ośrodka czeka 12 autystycznych dzieci.

Sprawę Adasia i walki jego rodziny w poszukiwaniu fachowej pomocy dla syna obrazuje relacja Adama Dąbrowskiego z Polskiego Radia Białystok. Posłuchaj: Problemy z terapią dzieci z autyzmem.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę