Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Uniewinnienie w sprawie tajemniczego zniknięcia

Sąd Apelacyjny w Białymstoku utrzymał wyrok uniewinniający w procesie mężczyzny oskarżonego o zabójstwo żony w Kolnie. Kobieta zaginęła 12 lat temu. Jej ciała nigdy nie odnaleziono. Wyrok jest prawomocny.

26-letnia Katarzyna W., matka dwójki dzieci, zniknęła w tajemniczych okolicznościach w 2000 r. Choć nie znaleziono zwłok, o zabójstwo kobiety oskarżono jej męża - Marka W. Mężczyzna nie przyznał się do winy.

To powtórny proces w tej sprawie. W pierwszym łomżyński sąd skazał mężczyznę na 5 lat więzienia. Sąd odwoławczy wyrok ten uchylił i nakazał sprawę rozpoznać jeszcze raz. Wtedy sąd w Łomży uniewinnił oskarżonego.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę