Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Prezydent utracił zaufanie, dyrektor straci pracę

Zbigniew Sasinowski dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży otrzymał od prezydenta Mieczysława Czerniawskiego wypowiedzenie umowy o pracę. Pracę straci za trzy miesiące wraz z końcem marca 2013r. - Powodem wręczenia wypowiedzenia jest utrata zaufania, brak współpracy, dezorganizacja pracy MOSiR spowodowana długotrwałą absencją w pracy oraz niewłaściwe wykonywanie zadań i obowiązków dyrektora – podała rzeczniczka prezydenta Anna Sobocińska.

Sobocińska dodaje, że od dziś dyrektor MOSiR-u Zbigniew Sasinowski, który wrócił do pracy w ubiegłym tygodniu po 7 miesiącach przerwy związanej przede wszystkim z przebywaniem na zwolnieniach lekarskich,  poszedł na zaległy urlop wypoczynkowy. 
- Decyzja w sprawie powołania nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży zostanie podjęta w późniejszym czasie – podała Sobocińska.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę