Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Święta Noc - Tradycja jasełkowych spotkań w "piątce"

Stajenka nasza licha, stajenka uboga dziś stała się pałacem wybranym przez Boga. Tradycyjnie już w grudniu z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z Przedszkola Publicznego Nr5 w Łomży przedstawiły jasełkowy spektakl.

W poniedziałek 17 grudnia Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz powitała zgromadzonych gości. Na uroczystość przybyli Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Janusz Stepnowski, Kanclerz Kurii Diecezji Łomżyńskiej Ksiądz Kanclerz Tadeusz Śliwowski, Radna Rady Miejskiej Alicja Konopka,  Dyrektor Zarządu ŁPRI  Sp. zoo w Łomży Waldemar Chludziński, przedstawiciele mediów, Rodzice i bliscy naszych wychowanków oraz pracownicy placówki. Kiedy rozbrzmiały pierwsze dźwięki kolędy zagrane na skrzypcach  przez Panią Monikę Zarzycką na scenie pojawili się  Maryja z Józefem. W odwiedziny do Maleńkiej Dzieciny przybywali kolejno aniołowie, pasterze, dzieci z różnych kontynentów.  Nie mogło również zabraknąć trzech króli.

Przedszkolaki i ich opiekunowie: Maria Danielska, Barbara Florczyk oraz Grzegorz Narewski włożyli wiele trudu w przygotowanie tego występu.
Po przedstawieniu głos zabrał Ksiądz Biskup składając wszystkim zgromadzonym życzenia świąteczne. Następnie została odczytana Ewangelia, a dzieci i dorośli podzielili się opłatkiem składając sobie szczere, płynące z serca życzenia.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 17 grudnia 2012 21:49
Data ostatniej edycji: pt, 11 stycznia 2013 01:02:53

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę